· Strona główna
· Praktyki w Turyngii
· Wyprawy dydaktyczne
· Modernizacja kształcenia
· Budownictwo to jest to!
· Olimpiada budowlana

e-mail: zs1wadowice@wp.pl

Zapraszamy 2014/2015
EGZAMINY POPRAWKOWE

W ostatniego newsa zakradł się mały błąd - oczywiście chodziło o środę, 27 sierpnia ( egzaminy z matematyki, podstaw projektowania i podstaw przedsiębiorczości).

Jednocześnie po raz kolejny przypominamy, że w Sekretariacie są do odebrania wymagania i dokładny harmonogram egzaminów poprawkowych - nie wszyscy jeszcze odebrali. (Sekretariat będzie nieczynny od 16 lipca).

Z kolei MATURZYŚCI egzamin w terminie poprawkowym piszą we wtorek, 26 sierpnia, godz. 9.00 na sali gimnastycznej (należy zgłosić się ok. 8.30).

· wicedyrektor dnia 09 lipca 2014 o 10:28 · Drukuj
Praktyka w Turyngii

Jesteśmy uczniami  Technikum nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Wadowicach. Dnia 10.05.2014r. wyjechaliśmy na praktykę zawodową do Niemiec, z programu Leonardo da Vinci. Razem z nami w praktyce wzięli udział: Kinga Basta, Agnieszka Łężniak, Michał Klęczar i Wojciech Gajewski. Nasz pobyt w Eisenach trwał cztery tygodnie.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z praktyki zagranicznej zorganizowanej w ramach zadania Małe place budowy w praktyce programu Uczenie się przez całe życie Leonardo da Vinci

· magdalenawilliams dnia 02 lipca 2014 o 08:26 · Czytaj więcej · 91 czytań ·Drukuj
Powitanie lata na Przechybie

W ostatni dzień wiosny i w pierwszy dzień lata czyli w dniach 20-21 czerwca 2014 roku zorganizowano pieszą wycieczkę w dawno nie odwiedzany Beskid Sądecki. W piątkowy wieczór dotarliśmy na nocleg do schroniska na Przechybie (1175 m npm), a w sobotę po zejściu z gór zwiedzaliśmy Szczawnicę. To górskie uzdrowisko, w którym czynnych jest 7 źródeł mineralnych, położone jest w górskiej dolinie Grajcarka (prawobrzeżnego dopływu Dunajca), oddzielającej Małe Pieniny od Beskidu Sądeckiego. Malowniczy górski krajobraz, bliskość unikatowego w skali europejskiej zespołu przyrodniczo – krajobrazowego Pienińskiego Parku Narodowego i przełomu Dunajca sprawiają, że Szczawnicę można z powodzeniem zaliczyć do najatrakcyjniejszych turystycznie miejscowości w Polsce.

Podczas wycieczki przejechaliśmy 240 km i przeszliśmy 20 km. Zapraszamy na kolejne wyjazdy. W lipcu poznajemy Tatry i Podhale (3-6.07. 2014). Info w Katedrze Wychowania Fizycznego.

Text i foto: Jance

· magdalenawilliams dnia 30 czerwca 2014 o 08:00 · Drukuj
EGZAMINY POPRAWKOWE

Terminy egzaminów poprawkowych

poniedziałek, 25 sierpnia         środa, 27 sierpnia
MATEMATYKA                 JĘZYK NIEMIECKI
PODSTAWY PROJEKTOWANIA                 JĘZYK ANGIELSKI
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI                 JĘZYK POLSKI

Od 3 lipca można zgłaszać się po wymagania - do odbioru w Sekretariacie, wraz ze szczegółowym harmonogramem egzaminów.

· wicedyrektor dnia 27 czerwca 2014 o 16:13 · Drukuj
ŚWIADECTWA MATURALNE

Świadectwa maturalne będą wydawane w Sekretariacie

od piątku, 27 czerwca

od godz. 11.00.

Przypominam również, iż maturzyści, którzy mają prawo do terminu poprawkowego (sierpień), żeby do niego przystąpić, muszą złożyć najpóźniej do 4 lipca oświadczenie (załącznik 18 do Procedur, dostępny na stronach CKE i OKE; będzie również do pobrania w Sekretariacie.)

· wicedyrektor dnia 26 czerwca 2014 o 08:51 · Drukuj
Bezpieczne wakacje

Aby lepiej promować Wasze bezpieczeństwo w trakcie wakacji nasz szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne wakacje”. Dowiecie się, jakie grożą Wam niebezpieczne sytuacje w trakcie wakacji, jakich zasad powinniście przestrzegać, aby bezpiecznie cieszyć się urokami wypoczynku, jak zachować się w górach, a jak nad morzem, co to jest kontakt ICE…  Możecie również wziąć udział w konkursie „Bezpieczne wakacje”. Do wygrania m.in. tablet lub pełnomorski rejs statkiem szkoleniowym. Szczegóły na stronie www.bezpiecznewakacje.pl

Zapewne znacie podstawowe numery alarmowe i macie je zapisane w swoim telefonie komórkowym. Jeśli nie, nie zapomnijcie ich dodać:
centrum powiadamiania ratunkowego - 112
policja - 997
straż pożarna - 998
pogotowie ratunkowe - 999

Barbara Sieja

· magdalenawilliams dnia 17 czerwca 2014 o 11:17 · Drukuj
Murarze i hydraulicy pożegnali szkołę

Uroczystym apelem pożegnaliśmy dzisiaj abiturientów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 w Wadowicach.
Gośćmi specjalnymi spotkania były panie:  Maria Fabiś - zastępca przewodniczącego Rady Rodziców oraz Dorota Woźniak - członek Rady Rodziców, przedstawiciel Rodzicow klasy 3f.

W ślad za wicedyrektorem - panem Sławomirem Siedleckim, życzymy naszym murarzom i hydraulikom dobrych zarobków i pomyślności w dalszym życiu!

Apel przygotowała klasa 3d pod kierunkiem mgr inż. Aleksandry Łokcik-Szczygieł.
M. Williams

· magdalenawilliams dnia 13 czerwca 2014 o 10:06 · Drukuj
Liceum ogólnokształcące
Kształcenie zawodowe
TECHNIK BUDOWNICTWA
MURARZ-TYNKARZ
MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH
MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Wadowicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł “Brązowej Szkoły 2014”.

Nie możesz się zalogować?